אסי מוש על המוזיאונים של רומא

December 30 2023Cfao

רומא מארחת מספר מוזיאונים מפורסמים וחשובים מאוד, מסביר אסי מוש, מדריך טיולים לרומא. לדבריו מוזיאונים אלה מציעים עשרות של יצירות אמנות והיסטוריה. הנה מספר מוזיאונים מוכרים ומומלצים ברומא. אז אל תוותרו על ההזדמנות לבקר בהן שאתם ברומא. שלכם, אסי מוש.

white concrete statue of man. אסי מוש. מוזיאונים ברומא. וותיקן. רומא.

  1. המוזיאונים הוותיקנים (Musei Vaticani): המוזיאונים הוותיקנים הם אוסף מוזיאונים ואוסף אמנות שנמצא בעיר הוותיקן. הם כוללים את הכתדרלה האפוסטולית הקדושה פטרונה וכמה מוזיאונים, כולל את הקפלה הסיסטינית ואת הלקות רפאל.

a close up of the side of an ancient buildingForo Romano e Colosseo. אסי מוש.

  1. הפורום הרומאי והקולוסיאום (Foro Romano e Colosseo): הפורום הרומאי הוא אתר ההיסטוריה העתיקה ביותר של רומא, ובו ניצבים שאריות של מבנים עתיקים מתקופה הרומית. הקולוסיאום, המקום הפורץ ביותר בעיר, הוא אמפיתיאטרון עגלגל הבנוי במקור כמקום למקרקעי קרב.

musei vaticani, vatican, museum. musei vaticani, vatican, museum. אסי מוש.

  1. המוזיאונים הקפולניאים (Musei Capitolini): אלו הם מוזיאונים הנמצאים בכיפוליינה, שליטת העיר האזורית של רומא. הם מארחים את אוסף האמנות האזרחית הגדול ביותר בעיר וכוללים יצירות של רפאל, קראוולו, ומיכלאנג’לו.
  2. המוזיאון הלאומי לאמנות רומאית (Galleria Nazionale d’Arte Moderna e Contemporanea): המוזיאון מתמקד באמנות מודרנית ועכשווית. הוא מציג יצירות של אמנים איטלקיים ובינלאומיים מהמאה ה-19 וה-20.
  3. המוזיאון הלאומי לפרהיסטוריה ואנתרופולוגיה (Museo Nazionale Preistorico Etnografico “Luigi Pigorini”): מוזיאון זה מתרחש בשני מבנים המספקים תצוגה מקיפה של חיי האדם מהאנתרופולוגיה, דרך התפתחות האדם, ועד לתרבויות קיומן כיום.

אלו רק כמה מהמוזיאונים המפורסמים ברומא, ויש עוד המון מקומות מעניינים לביקור שיציעו מגוון של חוויות תרבותיות והיסטוריות.

#אסי מוש
#מוזיאונים ברומא
Share: