ג’ורג’ ורור – היהלומים היקרים בעולם

December 30 2023Cfao

ג’ורג’ ורור מומחה ליהלומים מציג סקירה מיוחדת על היהלומים המפורסמים והיקרים בעולם. יהלומים נתפסים כתכשיט מהיקרים ביותר שיש. המחיר שלהם נקבע בהתאם למספר גורמים, כולל את הקראט של היהלום, צבעו, גודלו, ניקיונו, ומקורו. הנה כמה דוגמאות ליהלומים שהם מהיקרים ביותר בעולם.

two diamond studded silver rings. יהלומים. האתר של ג'ורג' ורור.

  1. “The Pink Star” (הכוכב הורוד): זהו היהלום הורוד הכביל ביותר שנמצא אי פעם. כשנמכר במכירת מכירות בוצעה בניו יורק בשנת 2017, השתלם עליו מחיר של יותר מ-71 מיליון דולר.
  2. “Blue Moon” (ירח כחול): יהלום זה צבעו כחול ויהלומים כחולים הם בדרך כלל יקרים מאוד. “Blue Moon” נמכר במכירת מכירות בג’נבה בשנת 2015 תמורת יותר מ-48 מיליון דולר.
  3. “The Oppenheimer Blue” (הכחול של אופנהיימר): היהלום הזה, צבעו כחול כהה, יקר ביותר. נמכר במכירת מכירות בג’נבה בשנת 2016 תמורת 50.6 מיליון דולר.
  4. “The Moussaieff Red” (האדום מוסאיף): יהלום אדום נחשב לגזירה נדירה ביותר וכזה הוא יקר במיוחד. “The Moussaieff Red” נמכר במכירת מכירות בלונדון בשנת 2001 במחיר של כ-20 מיליון דולר.
  5. “The Graff Pink” (הורוד גרף): יהלום וורוד עם משקל של כ-24.78 קראט. נמכר במכירת מכירות בג’נבה בשנת 2010 תמורת 46 מיליון דולר.

יהלומים יקרים מגוונים והמחיר שלהם תלוי במספר תכונות שונות. בנוסף, תחומי המוצא של היהלום יכולים לשפוע על מחירו, והיהלומים המגוונים בצורה ובצבעים יכולים להיות מקודשים במיוחד. רוצים לקרוא עוד על יהלומים? היכנסו לאתר ג’ורג’ ורור יהלומים. באתר תוכלו לקרוא גם על תחום יהלומי המעבדה ההולך ומתפתח.

#ג'ורג' ורור
#היהלומים היקרים בעולם
#יהלומים
Share: