שלומי טהורי – כיצד לשפץ דירה ולהעלות את ערכה

February 13 2023Cfao

כיצד לשפץ דירה ולהעלות את ערכה, מאת שלומי טהורי

שלומי טהורי, יזם נדל”ן ובעלים של חברת שלומי טהורי השקעות בע”מ, מביא בכתבה זו טיפים חשובים שיעזרו לכם בשיפוץ הדירה ויעלו את ערכה.

כיצד לשפץ דירה ולהעלות את ערכה כתבה של שלומי טהורי 

בין אם אתה בעל דירה או סתם מעוניין להוסיף ערך לנכס הקיים באחזקתך, שיפוץ הדירה הוא דרך מצוינת לשפר את האטרקטיביות של הדירה בעיני לקוחות פוטנציאלים/שוכרים או רוכשים פוטנציאליים.

שלומי טהורי מסביר - כיצד לשפץ דירה ולהעלות את ערכה כתבה של שלומי טהורי 

הנה טיפים של שלומי טהורי שמומלץ לקחת בחשבון: בהתאם לתקציב שלך ולתנאי השוק באזורך, ישנן מספר דרכים בהן תוכל לשפץ את הדירה כדי להעלות את ערכה. התחל בביצוע ביקורת בית כדי לקבוע מה צריך לתקן. אם מכשירי המטבח  נראים כאילו הם נגררו מפח האשפה ורצפות חדר האמבטיה מלוכלכות/שבורות, עליך לתקן את הבעיות הללו לפני שאתה רושם את הדירה שלך למכירה.

איך להעלות את הערך של הדירה. כתבה של שלומי טהורי.

צבע טרי – דרך מצוינת להעניק לדירה מתיחת פנים והוסף ערך. אתה יכול גם להחליף את הריצוף, לשנות את גופי התאורה או להתקין מכשירי חשמל חדשים למטבח כדי לעדכן ולרענן את החלל הדירה. אתה יכול אפילו להוסיף נופך של יוקרה לדירה על ידי שילוב חומרים יוקרתיים כגון שיש וגרניט.

שיפוצים של דירה. שלומי טהורי . כתבה

קבלן או שיפוצניק יכול לעזור למצוא את החומרים הטוב ביותר עבור הפרויקט הספציפי שלך. אפשר גם ללכת לבד לאולמות תצוגה וחנויות ולרכוש את החומרים באופן עצמאי.

אחרי שרכשתם את החומרים חשוב ליישם את תוכנית העבודה. אם אתה מתכנן לדפוק את הקירות כדי לפתוח את הסלון והמטבח שלך, מומלץ לעבוד עם אדריכל ואולי גם להתייעץ עם מהנדס בניין.

בעת שיפוץ הדירה שלך, חשוב לבדוק האם צריך לקבל היתרים מהעירייה, מאדריכל הבניין או ממהנדס. תהליך זה יכול לגזול זמן ולכן חשוב לתכנן את זה מראש.

איך להעלות את ערך הדירה. מאת: שלומי טהורי

כדאי לבחור קבלן שיוביל את השיפוץ, קבלן טוב שיוכל להדריך לאורך התהליך וגם לעזור לך לזהות בעיות בלתי צפויות או צפויות…

שלומי טהורי השקעות בע"מ. שיפוץ הדירה

לפני שתתחיל את השיפוץ חשוב לאשר את הכל מראש ורצוי להתייעץ עם השכנים שלך כדי לעדכן אותם ולברר האם יש חששות לגבי העבודה אתה הולך לבצע.

שיפוץ דירה עם שלומי טהוריץ שלומי טהורי השקעות בע"מ

לסיכום, שיפוץ דירה יכול להיות משימה לא פשוטה, אבל עם השלבים וההכנה הנכונים, זו יכולה להיות חוויה מוצלחת שתעזור לך לחסוך הרבה כסף וגם להעלות את ערך הדירה.

#איך להעלות את ערך הדירה
#שלומי טהורי
Share: